Bayilik Hakkında

SMS NedirSms Bayiliği ?

AcilSMS Bayilik Programı; Teknoloji firmaları, pazarlama firmaları, kurumsal hizmet üreten/satan firmalar için geliştirilen bu programa dahil olarak, AcilSMS’in size sağlayacağı SMS çözümlerini, kendi markanız ve görseliniz altında pazarlayabilir, müşterilerinize sunacağınız katma değeri ve vizyonu yüksek AcilSMS çözümleriyle karlı bir iş ortaklığına kavuşabilirsiniz.

Özellikle Perakende, Otomotiv, Sigorta, Sağlık, Eğitim vb. SMS uygulamalarının yoğun olarak kullanıldığı sektörlere tedarikçi olarak hizmet veren İş Ortağı adayları, ek bir alt yapı, personel, yazılım vs. Yatırım yapmadan bu programa dahil olabilir, mevcut ve potansiyel müşterilerinize SMS satışı gerçekleştirerek gelir elde edebilirsiniz.
AcilSMS mevcut ve potansiyel sms kullanıcıları için; Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış bayi ağıyla yerinden, daha etkin ve kaliteli bir hizmet üretmeyi amaçlamaktadır.


Bayilik Avantajları
 

Api Entegrasyonu

XML APİ Uygulamaları

Acil SMS Platformuna XML formatında mesaj iletilerinizi gönderip, uygulama sunucularımıza istediğiniz yazılım geliştirme dilinden XML standartlarında ulaşmanızı sağlar.

Toplu SMS - Web SMS

Acil Web SMS

Acilsms.com ile sms gönderimlerinizi her zaman heryerden yapabilirsiniz.Cep Telefonları, iphone, Blackberry vb... cihazlarla sms gönderebilirsiniz.

Rekor Hız

En Hızlı Toplu SMS

Acil SMS Hız Testine inanamayacaksınız
0.14 sn ile En Hızlı Toplu SMS servisidir.
Bu hızı denemek için şimdi tıklayın!

 

Desteklenen Ülkeler

Tüm Operatörlere Toplu Sms Gönderebilirsiniz

Tüm Dünyadaki GSM Operatörlerine sms gönderebilirisiniz.Ülke listesi için tıklayınız!

Toplu SMS Programı

Bilgisayarınızdan Toplu SMS

Kolayca kurulabilen masaüstü program ile tüm kayıtlı gruplara toplu sms gönderebilirsiniz. şimdi yükleyin!

Acil SMS'e Üye Ol

Acil SMS Üyeliği

Hemen Acil SMS'e Üyesi olun 3 Kontör (SMS) Kazanın ve Anında Toplu SMS Gönderin Üye olmak için tıklayınız.!


Avea SMS - Acil SMS Turkcell SMS - Acil SMS Vodafone SMS - Acil SMS Three 3 SMS - Acil SMS Virgin Mobile - Acil SMS Yes Optus  Mobile  SMS - Acil SMS Telstra Mobile SMS - Acil SMS