toplu sms

Toplu Sms Nedir ?

Toplu SMS ile aynı mesajı tek seferde listenizdeki binlerce kişiye aynı anda gönderebilirsiniz. Dilerseniz kişiye özel tek tek SMS gönderimi de yapmak mümkündür. Gönderdiğiniz mesajlarda GSM numarası yerine şirket yada marka adınızı yazabilmeniz farkınızı ortaya koymanızı sağlar. İnternet üzerinden kullanabileceğiniz bu sistem, cep telefonundan SMS göndermeye göre çok daha ekonomik, pratik ve hızlıdır.


TOPLU SMS İLE NELER YAPABİLİRSİNİZ?
 • Promosyonlu ürünlerinizi müşterilerinize duyurabilirsiniz
 • Kredili müşterilerinize ödeme günü hatırlatması yapabilirsiniz
 • Doğum günü, evlilik yıl dönümü gibi kutlamaları yapabilirsiniz
 • Şirketinizdeki değişiklikleri duyurabilirsiniz
 • Sipariş ve ürün arıza durumlarını iletebilirsiniz
 • Web sms ile kendi uygulamalarınızdan sms gönderebilirsiniz

TOPLU SMS AVANTAJLARI NELERDİR?
Uygulama Avantajı
Hedef kitlenizle iletişim kurmak için mektup ve faks gibi zahmetli araçlar yerine SMS gönderip daha hızlı etki sağlayabilirsiniz.

Maliyet Avantajı
Geleneksel iletişim, reklam ve tanıtım araçlarına kıyasla SMS çok daha ekonomiktir.

Etki Avantajı
Geleneksel yollarla yapılan tanıtımların hedef kitleye ulaşıp ulaşmadığından emin olamazsınız ama SMS gönderdiğiniz kişinin mesajınızı aldığından emin olabilirsiniz. Çünkü cep telefonuna gelen bir mesajın okunmadan silinme ihtimali çok düşüktür.

Raporlama Avantajı
Yaptığınız SMS gönderimlerinizin yerine ulaşıp ulaşmadığını raporlayabilirsiniz.

Müşteri Sadakati
Müşterilerinizin doğum gününü yada taksitini hatırlatmanız müşterilerinizle şirketiniz arasındaki iletişimi güçlendirerek müşteri sadakatini arttıracaktır.

TOPLU SMS SEKTÖREL KULLANIM ALANLARI
Kooperatifler, Üretim sektörü, Ulaşım sektörü, Turizm sektörü, Sigorta sektörü, Sağlık sektörü, Otomotiv sektörü, Lojistik sektörü, Parekende sektörü, Finans sektörü, Eğlence sektörü, Eğitim sektörü ve Dağıtım sektörü başta olmak üzere TOPLU SMS bir çok alanda kullanılabilir.